+389 (0)75 267 999

ПРЕДЛАГАМЕ

Ciao Roma

  • MMROOMS for RENT нуди на своите гости уникатно искуство.
  • Дојдете и престојувајте во MMROOMS for RENT и уживате во Скопје!
  • *Ноќевање+појадок е достапно.

Skopje Delight

  • Полно тоалетни крпи бесплатно
  • Брз Wi-Fi иинтернет во секоја соба
  • Балкон

Amsterdam Expreience

  • Конфорни и пространи кревети
  • Телефон
  • Фен и тоалетни аксесоари

Добредојдовте во Скопје

Центарот на Скопје е достапен на 2,5 км. На барање, MMROOMS for RENT може да се организираат прошетки и тури низ градот. Водно е во рамките на 500 метри а кањонот Матка е 7 км од хотелот. Најблиску самопослуга е на 100 метри, додека ресторан и кафебар можат да се најдат во рамките на 300 метри.

Скопскиот аеродром е достапен во 20 км, и аеродромски шатл превоз може да се организира на дополнителен трошок.

Уживајте во MMROOMS

MMROOMS for RENT е сместен на тивка и пријатна локација, оддалеченa 20 km од меѓународниот аеродром во Скопје, 6 km од автобуската и жечезничка станица и само 2,5 километри од центарот на Скопје. Хотелот е изграден во 2013 година, се одликува со пространи соби, опремени со елегантен мебел која вклучува удобни лежаи, гарнитура за седење, и целосно опремена бања. Пријатното лоби, отворената тераса и бесплатниот паркинг ќе го направат вашиот престој релаксиран и удобен.

Отворен во 2013 година, MMROOMS for RENT во Скопје располага со слободна WiFi зона и бесплатен приватен паркинг на локацијата, како и 24-часовна рецепција и соби со клима уред.

Ви нудиме

Собите се опремени со клима уред, LCD ТВ, Кабловска телевизија, бесплатен Wi-Fi и мини бар со доплата. Максималниот капацитет на собата е 4 лица. Деца под 6 престојуваат без дополнителни трошоци. За постари деца или возрасни се наплаќа дополнително 10 евра по лице. Бесплатен паркинг на лице место. Лоби со пријатен амбиент за работа со ТВ и Wi-Fi. Пријавување: 14:00 / Одјавување: 12:00. Рано пријавување / Доцно одјавување може да се организира по претходно барање. Престој на миленичиња не е дозволен. Организација на аеродромотска шатл-служба по договор.

Појадок е достапен наутро, и може да се сервира во лоби барот или во собата. Стилски дизајниран, сите соби содржат балкон и се опремени со LCD кабловска телевизија и мини бар. Секоја единица вклучува приватна бања. Гостите исто така можат да се релаксираат во лобито, каде што се предвидени работен простор и LCD телевизор.